fotograf dziecięcy warszawa
fotografia noworodkowa warszawa
sesja ciążowa warszawa
fotograf dziecięcy warszawa
fotografia noworodkowa warszawa
sesja ciążowa warszawa
fotograf dziecięcy warszawa
fotografia noworodkowa warszawa
sesja ciążowa warszawa
fotograf dziecięcy warszawa

O sesji noworodkowej...

Sesja noworodkowa to wyjątkowa pamiątka - jedyna i niepowtarzalna, dlatego warto o niej pomyśleć i zaplanować taką sesję zanim Wasze Maleństwo pojawi się na świecie.

Sesje noworodkowe wykonujemy zanim dziecko skończy 2-3 tygodnie. Tak naprawdę najlepszy jest czas pomiędzy 7 a 14 dniem życia. Wówczas Maluszki mają jeszcze dość głęboki sen, dzięki czemu sesja przebiega sprawniej i można je układać w różne słodkie pozy. Istotne jest także to, że niektóre pozycje są możliwe do uzyskania tylko w tym pierwszym okresie noworodkowym.

Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest umówienie się na sesję jeszcze w ciąży. Mamy wówczas czas na ustalenie różnych szczegółów i detali dotyczących sesji, zaznajomicie się z przebiegiem sesji i będę tylko czekać na sygnał od Was, że dziecko jest już z Wami :-)

Na sesję umawiamy się zazwyczaj u mnie w studio - jest miło, cicho i przytulnie. Warunki są komfortowe zarówno dla mamy, jak i Maluszków.

Podczas sesji używamy różnych delikatnych dodatków - kocyków,  czapeczek, opasek - wszystkie te akcesoria należą do mnie, więc nie musicie się o nic martwić. Jednak zawsze podkreślam, że wszelkie osobiste akcenty są bardzo mile widziane. Jeśli chcielibyście zabrać coś na sesję, zabierzcie to ze sobą, wspólnie zdecydujemy o ich wykorzystaniu podczas sesji.

Czas trwania sesji noworodkowej jest dość trudny do sprecyzowania, zazwyczaj wynosi od 2 do 4 godzin. Tyle czasu potrzeba, abym mogła spokojnie wykonać swoją pracę. Dlatego też, nie polecam planować w tym dniu ważnych spotkań, wizyt, aby sesja mogła przebiegać w spokoju. Przed sesją informuję Was, co ze sobą zabrać i jak przygotować się do sesji.

Szczegółowe informacje i cennik wysyłam drogą mailową.

Zapraszam do kontaktu :-)