fotograf dziecięcy warszawa
fotografia noworodkowa warszawa
sesja ciążowa warszawa
fotograf dziecięcy warszawa
fotografia noworodkowa warszawa
sesja ciążowa warszawa
fotograf dziecięcy warszawa
fotografia noworodkowa warszawa
sesja ciążowa warszawa
fotograf dziecięcy warszawa

Brzuszki

Sesja ciążowa to fantastyczny pomysł na uwiecznienie tego wspaniałego okresu, kiedy Wasz Maluszek był jeszcze w brzuszku...

Najlepiej wykonać ją około 7-8 miesiąca ciąży. Można oczywiście zorganizować ją później, ale z doświadczenia wiem, że wcześniej będziesz czuła się bardziej komfortowo, brzuszek nie będzie jeszcze tak duży, aby utrudniać swobodne poruszanie się, a ponadto odkładanie sesji na ostatnią chwilę wiąże się z tym, że sesja może się nie odbyć, jeśli Wasz Skarb pojawi się na świecie nieco wcześniej niż sądziliście ;-)

Sesję ciążową mogę wykonać zarówno w studio, plenerze, jak też w Waszym domu. Oczywiście sesję w domu należy wcześniej przedyskutować, abym mogła ocenić, czy organizując ją u Was będę w stanie spełnić Wasze oczekiwania - innymi słowy czy warunki domowe pozwolą na organizację takiej sesji. Jeśli wybierzecie plener, zapewne zaproszę Was do siebie, aby móc go wykonać w pięknym otoczeniu natury i bez adoracji ciekawskich spojrzeń...Chętnie też dojadę w Wasze wymarzone miejsce na taką sesję.
Przed sesją zawsze polecam wizytę u fryzjera i makijażystki - warto zrobić też manicure...w końcu taka sesja ma być pamiątką na całe życie a każda z Was chciałaby na niej wyglądać zjawiskowo :-)

Na sesję przygotujcie kilka zestawów ubrań - najlepiej w jednolitych kolorach, bez zbędnych napisów, wzorków itp...Podobnie Wasz partner, jeśli zamierza uczestniczyć w sesji. Fajnie jest, gdy Wasze stylizacje są zgrane kolorystycznie, to dodatkowy atut każdej sesji. Jeśli będziesz
miała wątpliwości co zabrać na sesję zadzwoń do mnie, chętnie podpowiem.
Ja ze swojej strony dysponuję różnymi dodatkami do sesji, w postaci tiuli, apaszek, biżuterii, ale  zawsze namawiam przyszłe mamy, aby zabrały ze sobą również kilka swoich drobiazgów, razem skomponujemy coś ciekawego a takie akcenty sprawiają, że Wasza sesja ciążowa będzie bardziej osobista...
Czas trwania sesji to zazwyczaj 2-3 godziny, ale zdarzają się sesje zarówno krótsze, jak i dłuższe sesje. To zależy od miejsca lub miejsc, w którym ją organizujemy, od Waszego samopoczucia, czasem pogody, jeśli jest to plener. Zawsze poświęcam Wam zawsze tyle czasu ile potrzeba mi, aby osiągnąć zamierzony efekt.
Szczegóły sesji zawsze ustalamy wcześniej. Dokładnie pytam o Wasze oczekiwania, aby móc lepiej przygotować się do sesji.
Zapraszam do kontaktu - cennik wysyłam drogą mailową.